AsianFest 2018

Rádi bychom Vás pozvali, k navštívení Bylinek s.r.o. na  AsianFestu 2018, který se uskuteční ve dnech 27.-29. července na Branické louce v Praze.

Hlavním cílem největšího gastro kulturního festivalu ve střední Evropě je přenést do Prahy dokonalou atmosféru a zážitek ze zemí, jako jsou Čína, Vietnam, Thajsko, Indie, Korea, Japonsko, Filipíny, Indonésie, Malajsie či Srí Lanka. Budete si moci vychutnat autentickou kuchyni těchto zemí prezentovanou nejlepšími asijskými restauracemi Evropy a zhlédnout některé z nejslavnějších asijských umělců na pěti různých scénách.

Jednou z nejzajímavějších atrakcí AsianFestu 2018 je zcela jistě možnost prohlédnout si zmenšené repliky slavných uměleckých a architektonických památek výše zmíněných zemí, jako je socha Buddhy z ostrova Phuket nebo 20 metrů široký pekingský císařský palác, šanghajská stará čínská čtvrť plná obchodů nebo pláž thajského ostrova Ko Pha Ngan. V neposlední řadě na Vás bude čekat Pandaland s opicemi a papoušky.

Vzhledem k rozsahu je program festivalu rozdělen do tří dnů. Hlavní formou dopravy na AsianFest 2018 jsou lodě, které Vás dopraví přímo do přístaviště, odkud se snadno dostanete do festivalového areálu.

Těšíme se na Vás spolu se 120-ti restauracemi, 350-ti umělci a impozantními uměleckými a architektonickými památkami na ploše 30 000 m2.