Kdo jsme

Naše společnost Bylinky s.r.o. produkuje čerstvé bylinky – v květináčích i v řezané formě. Bylinky pro vás pěstujeme v nově vybudovaném skleníku o rozloze 1 hektaru v Suchohrdlech u Miroslavi na Znojemsku. Jeden z nejmodernějších skleníků v Evropě využívá původní bioplynovou stanici společnosti Renergie s.r.o., která se tak stala českým partnerem projektu.

Společnost Bylinky s.r.o. vznikla v roce 2011 jako dceřinka švédské rodinné společnosti SPISA Group založené v 80. letech minulého století. SPISA Group je největším evropským producentem čerstvých bylinek v květináčích. V současné době provozuje celkem 8 moderních skleníků ve Švédsku, Velké Británii, Polsku, Portugalsku a v České republice.

Roční produkce bylinek v květináči dosáhla počtu 4 milionů kusů. Úspěch naší společnosti je výsledkem především práce kvalifikovaného personálu, díky kterému můžeme nabídnout produkty nejvyšší kvality. V současnosti zaměstnáváme téměř 60 pracovníků včetně manažerů a administrátorů, ve výrobě většinou pracují lidé žijící v nejbližším okolí skleníku.

Českým spotřebitelům dodáváme kvalitní čerstvé bylinky prostřednictvím obchodních řetězců (Ahold – prodejny Albert, Globus, Lidl, Makro ČR, Metro SK, Penny, Tesco, Kaufland).