Kariéra

Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni a pozici:

Pracovník do výroby

Do našeho pracovního týmu složeného převážně z žen, hledáme posilu – muže. Šikovného, fyzicky zdatného, který se nebojí práce a bude pro nás platným členem týmu.

Co Vás u nás čeká?

Různorodá práce s čerstvými bylinkami.

Jaké znalosti a dovednosti uvítáme?

Spolehlivost, orientace na výsledek, důslednost (kvalita je na prvním místě)
Logické myšlení i manuální zručnost, schopnost komunikovat v týmu

Co Vám za to nabízíme?

Nástup dohodou na HPP
Jednosměnný provoz
Bylinky pro vlastní potřebu, stravenky, nápoje a káva zdarma a další benefity
Pohodová firemní kultura

V případě zájmu kontaktujte Miloslava Součka na miloslav.soucek@bylinky.cz, nebo +420 730 145 303.

Brigádník/Brigádnice

Nabízíme jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, kolektiv prima spolupracovníků, bylinky pro vlastní vaření zdarma, oblíbené firemní akce, kávu zdarma.

Těšíme se na Vás.

V případě zájmu kontaktujte Miloslava Součka na miloslav.soucek@bylinky.cz, nebo +420 730 145 303.

Pro umožnění výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost Bylinky s.r.o., IČ: 29201047, Suchohrdly u Miroslavi 208, 671 72, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odesláním reakce na výše uvedené inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.